DescentTM T2

tank pod / vysielač - prijímač

ROZŠÍRENIE KOMUNIKÁCIE POTÁPAČOV O MONITOROVANIE TLAKU V NÁDRŽI

Každý nádych, každú fľašu, každého kolegu pri ponore – to všetko môžete sledovať na zápästí po spárovaní vysielača Descent T2 s kompatibilným potápačským počítačom Descent™ s funkciou merania tlaku vzduchu v potápačskej fľaši.

Vylepšená sonarová technológia SubWave™ vám pod vodou umožní sledovať až 8 fliaš. Môžete zobraziť tlak vzduchu, hĺbku, množstvo spotrebovaného vzduchu a zostávajúci čas pre rôzne typy ponoru. Môžete dokonca komunikovať pomocou prednastavených správ (už čoskoro) s ostatnými kolegami vybavenými potápačským počítačom Descent™ Mk3i.

Potápajte sa s ešte väčšou istotou a prehľadom o svojom okolí.

ODOLNOSŤ PRE HLBOKÉ PONORY
ODOLNOSŤ PRE HLBOKÉ PONORY

Vysielač Descent™ T2 odolá všetkým živlom a zvládne až 20 ATM (200 metrov) – úplne bez starostí sa tak môžete potápať ešte hlbšie.

INFORMÁCIE VŽDY PO RUKE
INFORMÁCIE VŽDY PO RUKE

Zistite tlak v nádrži, zostávajúci čas, mieru spotreby vzduchu a zostávajúcu kapacitu batérie - všetko sa odosiela priamo do vášho spárovaného potápačského počítača Descent.

PREPOJTE NIEKOĽKO POTÁPAČOV
PREPOJTE NIEKOĽKO POTÁPAČOV

Spárujte až 5 vysielačov Descent™ T1 s každým jedným kompatibilným potápačským počítačom v dosahu až 10 metrov.

POSIELANIE SPRÁV MEDZI POTÁPAČI
POSIELANIE SPRÁV MEDZI POTÁPAČMI

Vymieňajte si prednastavené správy s ostatnými kolegami vybavenými potápačskými počítačmi Descent Mk3i pripojenými v sieti vysielačov Descent T2 až do vzdialenosti 30 metrov (už čoskoro).

JEDNODUCHÁ IDENTIFIKÁCIA FĽAŠE
JEDNODUCHÁ IDENTIFIKÁCIA FĽAŠE

Zjednodušené párovanie využíva bezdrôtovú sieť a uľahčuje identifikáciu mien vašich kolegov vďaka vysielačom na fľašiach Descent T2, ktoré používajú.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.