DescentTM G1 Solar 

ĽAHKÉ GPS HODINKY NA POTÁPANIE S INTELIGENTNÝMI FUNKCIAMI

Hľadáte potápačský počítač, ktorý by sa dal využívať tiež ako bežné smart hodinky alebo všestranný športtester?
Potápačské hodinky Garmin Descent G1 sú presne také. Ponúkajú kombináciu potápačských, športových, zdravotných a smart funkcií. Vďaka tomu a tiež vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti sú vhodné pre každodenné nosenie.

ikony Descent G1 Solar
Descent G1 Solar

NAVRHNUTÉ DO EXTRÉMU

Odolný potápačský počítač je vodotesný do hĺbky 100 metrov, je vybavený zafírovým sklom a spĺňa americkú vojenskú normu MIL-STD-810.

OSOBITÝ DIZAJN

Kompaktné rozmery, vysokokontrastný displej, odolná konštrukcia a nekompromisný súbor funkcií vás ohromia. Tieto hodinky sú rovnako vhodné na potápanie, šport alebo celodenné nosenie. Navyše sú veľmi ľahké a pohodlné a na zápästí vyzerajú skvelo.

Funkcie
potápania.

REŽIMY PONORU
REŽIMY PONORU

K dispozícii je niekoľko režimov potápania, ako napríklad potápanie s jednou zmesou alebo s viacerými zmesami, režim s jedným hĺbkomerom, klasický režim Apnea, Apnea Hunt a potápanie s uzavretým okruhom.

PODPORA POZIČNÝCH SYSTÉMOV
PODPORA POZIČNÝCH SYSTÉMOV

Podpora viacerých satelitných systémov (GPS, GLONASS a Galileo) umožňuje príjem signálu v náročnejších podmienkach, než by bolo možné len s GPS. Môžete tiež zaznamenať konkrétne miesta ponoru a vynorenia.

ZÁZNAMY O PONOROCH
ZÁZNAMY O PONOROCH

Uložte, vyhodnoťte a zdieľajte až 200 ponorov v mobilnej aplikácii Garmin Dive.

PRISPÔSOBENIE REŽIMOV
PRISPÔSOBENIE REŽIMOV

Ku každému režimu ponoru môžete pridať ďalšie obrazovky a vybrať údaje, ktoré sú pre používateľa počas jeho vlastného ponoru najdôležitejšie.

KOMPATIBILNÝ S TECHNOLÓGIOU INREACH®
KOMPATIBILNÝ S TECHNOLÓGIOU INREACH®

Spárujte svoje hodinky so satelitnými komunikátormi inReach a získajte pomoc kdekoľvek.

POTÁPAČSKÝ KOMPAS
POTÁPAČSKÝ KOMPAS

Jednoduchá navigácia pod vodou pomocou zabudovaného 3D kompasu.

ÚDAJE O PRÍLIVE A ODLIVE
ÚDAJE O PRÍLIVE A ODLIVE

Získajte aktuálne informácie o časoch a výškach blížiacich sa prílivov a odlivov, aby ste si mohli naplánovať, kedy je najlepší čas vyraziť na more.

SURFLINE®
SURFLINE®

Sledujte podmienky, ako je príliv, výška vĺn, rýchlosť vetra pre päť najbližších miest vhodných na surfovanie. Získajte údaje pomocou aplikácie Garmin Connect™ a prepojte ich s telefónom.

Zaznamenávanie a hodnotenie tréningov.

ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú všestranné športové funkcie a samostatné profily pre beh na bežkách, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, pešiu turistiku a mnohé ďalšie. Každý profil má individuálne nastavenia.

FITNESS VEK
FITNESS VEK

Táto funkcia využíva váš skutočný vek, týždenný prehľad intenzívneho cvičenia a pokojovú tepovú frekvenciu na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než v skutočnosti ste. Môžete tiež získať tipy, ako znížiť svoj vek na základe fyzickej kondície.

ASISTENT REGENERÁCIE
ASISTENT REGENERÁCIE

Po každom tréningu môžete zistiť, ako dlho potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Funkcia automaticky vyhodnocuje nedávnu históriu tréningov a ukazovateľov výkonnosti. Výsledkom funkcie je správa o tom, či trénujete efektívne, nedostatočne alebo nadmerne.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Tréningové tipy na základe vašej úrovne kondície a denné bežecké odporúčania na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

CELODENNÉ MONITOROVANIE DÝCHANIA
CELODENNÉ MONITOROVANIE DÝCHANIA

Hodinky monitorujú a zaznamenávajú vaše dýchanie počas dňa, počas spánku alebo pri dýchacích cvičeniach.

Zdravotné funkcie.

MONITOROVANIE SPÁNKU
MONITOROVANIE SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj hodnotenie spánku alebo odporúčania na zlepšenie.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY

Sledujte, koľko minút intenzívnej aktivity týždenne absolvujete, kedy a počas akej aktivity. Môžete ich dokonca zobraziť ako dátové pole počas meraných športových aktivít.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Funkcia Body Battery sleduje rovnováhu medzi cvičením a odpočinkom. Táto funkcia vám povie, ako dlho trvá regenerácia po tréningu alebo či ste dostatočne spali.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali hydratáciu. Keď nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhadovanú stratu potu a cieľ sa podľa toho automaticky upraví.

FUNKCIE PRE ŽENY
FUNKCIE PRE ŽENY

Pomocou aplikácie Garmin Connect™ môžete sledovať svoj menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu a ďalšie informácie.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Variabilita srdcovej frekvencie a srdcová frekvencia sú premenné, ktoré možno merať pomocou optického snímača na zadnej strane hodiniek. Údaje sa merajú a zaznamenávajú počas celého dňa a noci, aby sa vyhodnotila napríklad záťaž organizmu.

Určené na použitie pod vodou
aj nad vodou.

VYNIKAJÚCE SPRACOVANIE
VYNIKAJÚCE SPRACOVANIE

Pri potápačských hodinkách oceníte kvalitné použité materiály a špičkové spracovanie. Odolné a vysokopevnostné puzdro dopĺňa zafírové sklíčko, praktický silikónový remienok a skvele čitateľný čiernobiely displej.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Hodinky môžu zobrazovať e-maily, textové správy a rôzne oznámenia. Stačí ich spárovať s kompatibilným smartfónom (Android a iOS).

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE
DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Hodinky majú veľkú výdrž batérie. Až 25 hodín ponorenia, až 124 dní v režime inteligentných hodiniek so solárnym nabíjaním alebo až 39 hodín podrobného záznamu GPS so solárnym nabíjaním na 1 nabitie.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Po spárovaní s telefónom dokážu hodinky rozpoznať nehodu a automaticky alebo manuálne upozorniť vybrané kontakty pomocou funkcie automatického rozpoznania nehody.

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay umožňuje zadať do hodiniek údaje kreditnej karty a platiť hodinkami na miestach s bezkontaktnými terminálmi bez karty alebo telefónu.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA

Podpora aplikácií Connect IQ umožňuje pridať do hodiniek ďalší vzhľad, dátové polia a ďalšie aplikácie z platformy Connect IQ.

Connect IQ
Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin pomocou Connect IQ™ Store
Garmin Connect
Zobrazte si svoje štatistiky
a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™
Garmin Dive
Aplikácia Garmin Dive™ vám umožňuje zaznamenávať, sledovať a zdieľať vaše ponory

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.