DescentTM G1 Solar - Ocean Edition 

POUŽITEĽNÉ POD VODOU AJ NA SÚŠI

Potápačské hodinky Descent™ G1 Solar - Ocean Edition ponúkajú kombináciu potápačských, športových, zdravotných a smart funkcií a puzdro vyrobené
z recyklovaného oceánskeho plastu.

ikony Descent G1 Solar - Ocean edition
Descent G1 Solar - Ocean Edition

SOLÁRNE DOBÍJANIE

Hodinky ponúkajú výdrž batérie až 25 hodín v režime potápania, až 124 dní v režime smart hodiniek so solárnym dobíjaním alebo až 39 hodín v režime GPS pri solárnom dobíjaní.

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Puzdro, rámček a tlačidlá hodiniek sú vyrobené z recyklovaných oceánskych plastov. Ekologicky šetrným prevedením dávame najavo, že sa snažíme chrániť morský život.

NAVRHNUTÉ DO EXTRÉMU

Hodinky majú displej so solárnym dobíjaním, uhlopriečkou 45,5mm a zafírové sklíčko odolné proti poškriabaniu. Sú vodotesné do hĺbky 100 metrov a spĺňajú americké požiadavky vojenskej normy 810 na odolnosť proti teplotám, nárazom a vode.

Potápajte sa bezpečne
a zodpovedne s funkciami, ktoré idú do hĺbky.

REŽIMY PONORU
REŽIMY PONORU

K dispozícii je niekoľko režimov potápania, ako napríklad potápanie s jednou zmesou alebo s viacerými zmesami, režim s jedným hĺbkomerom, klasický režim Apnea, Apnea Hunt a potápanie s uzavretým okruhom.

PODPORA POZIČNÝCH SYSTÉMOV
PODPORA POZIČNÝCH SYSTÉMOV

Sledujte vstupné a výstupné body na povrchu pomocou pokročilej satelitnej technológie.

ZÁZNAMY O PONOROCH
ZÁZNAMY O PONOROCH

Uložte, vyhodnoťte a zdieľajte až 200 ponorov v mobilnej aplikácii Garmin Dive.

PRISPÔSOBENIE REŽIMOV
PRISPÔSOBENIE REŽIMOV

Ku každému režimu ponoru môžete pridať ďalšie obrazovky a vybrať údaje, ktoré sú pre používateľa počas jeho vlastného ponoru najdôležitejšie.

KOMPATIBILNÝ S TECHNOLÓGIOU INREACH®
KOMPATIBILNÝ S TECHNOLÓGIOU INREACH®

Spárujte svoje hodinky so satelitnými komunikátormi inReach a získajte pomoc kdekoľvek.

POTÁPAČSKÝ KOMPAS
POTÁPAČSKÝ KOMPAS

Jednoduchá navigácia pod vodou pomocou zabudovaného 3D kompasu.

ÚDAJE O PRÍLIVE A ODLIVE
ÚDAJE O PRÍLIVE A ODLIVE

Získajte aktuálne informácie o časoch a výškach blížiacich sa prílivov a odlivov, aby ste si mohli naplánovať, kedy je najlepší čas vyraziť na more.

SURFLINE®
SURFLINE®

Sledujte podmienky, ako je príliv, výška vĺn, rýchlosť vetra pre päť najbližších miest vhodných na surfovanie. Získajte údaje pomocou aplikácie Garmin Connect™ a prepojte ich s telefónom.

Zaznamenávanie a hodnotenie tréningov.

ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú všestranné športové funkcie a samostatné profily pre beh na bežkách, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, pešiu turistiku a mnohé ďalšie. Každý profil má individuálne nastavenia.

FITNESS VEK
FITNESS VEK

Táto funkcia využíva váš skutočný vek, týždenný prehľad intenzívneho cvičenia a pokojovú tepovú frekvenciu na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než v skutočnosti ste. Môžete tiež získať tipy, ako znížiť svoj vek na základe fyzickej kondície.

ASISTENT REGENERÁCIE
ASISTENT REGENERÁCIE

Po každom tréningu môžete zistiť, ako dlho potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Funkcia automaticky vyhodnocuje nedávnu históriu tréningov a ukazovateľov výkonnosti. Výsledkom funkcie je správa o tom, či trénujete efektívne, nedostatočne alebo nadmerne.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Tréningové tipy na základe vašej úrovne kondície a denné bežecké odporúčania na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

CELODENNÉ MONITOROVANIE DÝCHANIA
CELODENNÉ MONITOROVANIE DÝCHANIA

Hodinky monitorujú a zaznamenávajú vaše dýchanie počas dňa, počas spánku alebo pri dýchacích cvičeniach.

Zdravotné funkcie.

MONITOROVANIE SPÁNKU
MONITOROVANIE SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj hodnotenie spánku alebo odporúčania na zlepšenie.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY

Sledujte, koľko minút intenzívnej aktivity týždenne absolvujete, kedy a počas akej aktivity. Môžete ich dokonca zobraziť ako dátové pole počas meraných športových aktivít.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Funkcia Body Battery sleduje rovnováhu medzi cvičením a odpočinkom. Táto funkcia vám povie, ako dlho trvá regenerácia po tréningu alebo či ste dostatočne spali.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali hydratáciu. Keď nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhadovanú stratu potu a cieľ sa podľa toho automaticky upraví.

FUNKCIE PRE ŽENY
FUNKCIE PRE ŽENY

Pomocou aplikácie Garmin Connect™ môžete sledovať svoj menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu a ďalšie informácie.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Variabilita srdcovej frekvencie a srdcová frekvencia sú premenné, ktoré možno merať pomocou optického snímača na zadnej strane hodiniek. Údaje sa merajú a zaznamenávajú počas celého dňa a noci, aby sa vyhodnotila napríklad záťaž organizmu.

Určené na použitie pod vodou aj nad vodou.

VYNIKAJÚCE SPRACOVANIE
ŠPIČKOVÉ SPRACOVANIE

Pri potápačských hodinkách oceníte kvalitné použité materiály a špičkové spracovanie. Odolné a vysokopevnostné puzdro dopĺňa zafírové sklíčko, praktický silikónový remienok a skvele čitateľný čiernobiely displej.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Hodinky môžu zobrazovať e-maily, textové správy a rôzne oznámenia. Stačí ich spárovať s kompatibilným smartfónom (Android a iOS).

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Po spárovaní s telefónom dokážu hodinky rozpoznať nehodu a automaticky alebo manuálne upozorniť vybrané kontakty pomocou funkcie automatického rozpoznania nehody.

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay umožňuje zadať do hodiniek údaje kreditnej karty a platiť hodinkami na miestach s bezkontaktnými terminálmi bez karty alebo telefónu.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA

Podpora aplikácií Connect IQ umožňuje pridať do hodiniek ďalší vzhľad, dátové polia a ďalšie aplikácie z platformy Connect IQ.

Connect IQ
Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin pomocou Connect IQ™ Store
Garmin Dive
Aplikácia Garmin Dive™ vám umožňuje zaznamenávať, sledovať a zdieľať vaše ponory

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.